Založ si blog

Ako si Boris Kollár hľadal bandu na realizáciu svojho programu

Boris Kollár mal sen. Chcel zbohatnúť ľahko a rýchlo. Chcel byť zámožným mužom a ohurovať solventnosťou svoje okolie, najmä mladé žienky a dievčatká. Boris Kollár mal program. A potreboval nejakú bandu, nejakú alianciu, ktorá by mu umožnila program realizovať. Našiel si koalíciu rovesníkov z rodnej štvrte. Kamoša Petra Steinhubela a jeho kamošov. Aj oni mali svoj program ako rýchlo a ľahko zbohatnúť. Robili pri tom všelijaké veci, aj také, čo sa Borisovi nepozdávali, no v záujme súdržnosti koalície im to prehliadal, ba občas im pri tom aj trochu pomohol.

Potom sa časy zmenili. Aj Borisov program sa zmenil. Cieľ už bolo niečo väčšie, trvácnejšie,-nie iba plná peńaženka kešu, ale hotel a vlek na Donovaloch. Boris si aj na to našiel koalície: sýkoriek, piťovcov…a pod. Aj tieto bandy, pardon-koalície robili kadečo,-aj také veci, čo sa Borisovi nepáčili, ale spolupráca s nimi umožńovala Borisovi napĺńať jeho program-a tak to s nimi sem-tam potiahol.

Potom sa časy opäť zmenili. A opäť sa zmenil aj program Borisa Kollára. Bol už zámožným človekom, mal baby, autá, vlek a apartmány na Donovaloch, dokonca si zadovážil v Skalici aj titul. Mal takmer všetko-chýbal mu už len všeobecný honor, patina serióznosti a charity, dačo s nádychom dejinnej výnimočnosti. Hľadal novú koalíciu, ktorá by mu tento jeho svetodejinný program pomohla uskutočniť. A našiel si bandu Igora Matoviča, ktorá sa tiež chcela zapísať do histórie. Spolu s ńou sformoval najlepšiu vládu dejinách Slovenska-vládu, o ktorej sa bude písať v učebniciach histórie.

Matovičova banda dnes už vyše roka funguje. Ukazuje sa podľa jej hovorcu Hegera ako schopná, podľa nás občanov ale skôr všetkého schopná. Robí pri dosahovaní svojich cieľov kadečo. Aj veci, ktoré sa Borisovi Kollárovi a jeho rodine nepáčia. Napríklad sa špára ľuďom v nosoch, haní ruských bratov, klame, kradne, zatvára protiprávne ľudí do väzenia…A tam ich mučí, fyzicky a psychicky týra, likviduje.

Boris Kollár tieto protidemokratiké, nehumánne, protizákonné útoky súkmeńovcov z jeho spoločnej vládnej bandy toleruje. A viete prečo ?-Lebo mu to umožńuje realizovať jeho vlastný program ! Ćo tam po demokracii, humanite, zákonnosti – keď sa rysuje šanca na výstavbu pár stoviek či nebodaj tisícok nájomných bytov-a tým aj šanca na zápis do histórie, na zápis do knihy večnosti…

Boris Kollár, Milan Krajniak a spol. momentálne naozaj vstupujú do histórie. Naozaj si koledujú o miesto v učebniciach slovenskej histórie. Ibaže nie ako budovatelia charitatívnych bytov.- Boris a jeho rodina práve v tieto dni vstupujú do histórie ako prisluhovači Lipšica a Matoviča, podporovatelia nezákonnosti, spolupáchatelia zla aké sa v SR ešte neudialo.

Boris Kollár, Milan Krajniak, Pčolinskovci… však ešte majú šancu. Slovenskí občania im ponúkajú príležitosť vystúpiť z Matovičovej bandy a stať sa kajúcnikmi. Úprimne sa pred národom kajať za kolaboráciu so zloduchmi. Vyspovedať sa z hriechov a poprosiť národ o odpustenie.

A potom sa prípadne zapojiť aj do výstavby oných nájomných bytov a uskutočńovania ďalších sociálnych programov. Nie však v polo-kriminálnej bande-ale vo všenárodnej slovenskej koalícii.

O rasizme a otrokárstve Slovákov.

10.06.2021

Zajtra začnú majstrovstvá Európy vo futbale. Od európskych futbalistov budú všemocní slniečkári iste žiadať, aby si pred zápasmi pokľakli a prosili o odpustenie za zlo, spôsobené bielymi Američanmi čiernym Američanom. Nedáva to logiku, prečo v Európe a prečo aj v prípade Slovákov, ale na veci nedávajúce logiku sme si my- čo žijeme pod nadvládou neoliberálov -museli [...]

Tešme sa, že nás rtvs ešte neohlupuje tak ako čtv bratov Čechov

08.06.2021

Iba krátky povzdych úľavy na margo veľdiela Hlasu Ameriky a BBC, ktorý včera vysielala česká dvojka. Tento protiruský paškvil pod názvom Putin mal dĺžku ako celovečerný film. Pozliepali ho za pomoci rozličných protiruských oranžových mimovládok, zlomyseľných reportáží západných korešpondentov pôsobiacich v Moskve, opozičných pseudožurnalistov a pracovníkov [...]

LENGVARSKÝ ALEBO IQ TEST NÁRODA

02.06.2021

Asi pred týždńom boli publikované výsledky prieskumu popularity členov súčasnej vlády. Najdôveryhodnejším ministrom sa stal Lengvarský, ktorému dôveruje podľa Focusu 37% občanov. Propagandista Jaško z aktualítsk sa toho chytil a -porovnajúc ho s už dosluhujúcim Matovičom-urobil z neho hviezdneho politika bez bázne a hany. Imponuje mu najmä Lengvarského úsečné verejné [...]

Peter Kremský

Tendre na pošte kritizuje aj OĽANO, Kremský hovorí o mafii

24.06.2021 15:18

Šéf hospodárskeho výboru sa pýta, ako je možné, že Lama či Bonul stále majú bezpečnostné previerky.

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Väčšina EÚ podporila LGBTI komunitu, Slovensko nie

24.06.2021 14:22, aktualizované: 17:13

Viktor Orbán hovorí pri novom zákone o ochrane detí.

SR GP Mýtnik II akcia TK BAX

Nevýhodné tendre za čias Imreczeho dosiahli takmer 120 miliónov eur

24.06.2021 14:14, aktualizované: 15:09

Na finančnej správe vo štvrtok zasahovala NAKA.

Vladimír Lengvarský

Lengvarský avizuje rýchlejšiu brzdu covid automatu

24.06.2021 13:47

Minister potvrdil, že sa v sobotu 26. júna spustí európsky Green pas.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 9339x
Priemerná čítanosť článkov: 2335x

Autor blogu

Kategórie

Archív